LED světla podle montáže


Zápustná | Závěsná | Přisazená | Třífázové

Zápustná

Zápustná, nebo také vestavná, jsou mezi zákazníky velmi vyhledávaná svítidla.

Mezi největší výhody vestavných svítidel patří jejich velikost a praktičnost.

LED zápustná svítidla se používají převážně v místnostech, kde není vhodné použít svítidla závěsná, například v místnostech s nízkými stropy. LED zápustná svítidla se tedy nejčastěji používají při osvětlení schodiště, osvětlení koupelny, chodeb, ale i jako svítidla do kuchyně.

Podhledová LED svítidla jsou ideální svítidla do sádrokartonu.

Vyrábíme LED podhledová svítidla na míru jak na 230V, tak i 12V, kde je ovšem nutné použití trafo, s jehož výběrem Vám rádi poradíme.

Závěsná

Nesporná výhoda našich LED závěsných svítidel oproti konkurenci spočívá ve variabilitě při výrobě, kdy vyrobíme zákazníkovi LED svítidlo přímo na požadovanou míru svítidla a požadované chromatičnosti světla.

Námi vyráběná LED závěsná svítidla jsou vhodná jak na osvětlení kanceláří, pracoven a moderních interiérů, tak i například na osvětlení průmyslových prostor. Nejčastěji jsou používaná ve výrobních prostorách nad pracovní stroje a linky, kdy doposud používané klasické zářivkové trubice jsou již nevyhovující a jejich častá výměna časově i finančně nákladná.

Obrovskou výhodou LED závěsných svítidel je také výrazná úspora elektrické energie.

Přisazená

Námi vyráběná přisazená LED svítidla jsou vhodná nejen do moderních interiérů. Díky mnoha barevným odstínům, do kterých je možné základnu svítidel lakovat, jsou vhodná i do chalup, starších interiérů, ale například i do průmyslových prostor. Obrovskou výhodou našich přisazených LED svítidel je i variabilita. Svítidla umíme vyrobit v požadované délce dle přání zákazníka, osadit je vhodnými LED chipy v teplotě chromatičnosti dle potřeby našich klientů. Vybrané druhy LED svítidel s vyšším krytím proti vlhkosti jsou vhodné i pro použití do koupelen a venkovních prostor. Použití našich LED svítidel je opravdu velmi široké a vždy najdeme se zákazníkem řešení jeho požadavků k osvětlení.

 

Třífázové

Svítidla do třífázové lišty mají své uplatnění především v prodejnách k nasvícení regálů, případně v galeriích, kde doknale osvítí vystavené obrazy či jiná umělecká díla. Možné použití je ve skladových prostorách.

nahoru