LED světla podle účelu


Osvětlení prodejních prostor | Osvětlení domů a bytů | Světla do dílenských prostorů | Venkovní osvětlení

Osvětlení prodejních prostor

Kvalitní osvětlení prodejních prostor by v dnešní době mělo splňovat několik základních podmínek.

V první řadě je to úspora elektrické energie. Tento požadavek naše LED osvětlení splňuje dokonale. LED svítidla do prodejních prostor mají oproti klasickým svítidlům výrazně nižší spotřebu elektrické energie a několikanásobnou životnost.

Na výrobu LED osvětlení používáme výhradně kvalitní materiály a na LED chipy a LED pásky použité v našich svítidlech dáváme naším zákazníkům pětiletou záruku.

Flexibilita použití našich LED svítidel na míru přináší mimo jiné i nespočet možností nasvícení prodejních ploch, osvětlení regálů a prodejních výloh.

Dokonalé nasvícení prodejních prostor ovlivňuje v nemalé míře i tržby obchodníků. Kvalitní osvětlení vyvolá v zákaznících touhu utrácet a zvyšuje tak tržbu obchodníků a i tento fakt snižuje dobu návratnosti investice do LED osvětlení.

Osvětlení domů a bytů

Pokud plánujete výměnu současného osvětlení, případně sháníte svítidla do novostaveb, rozhodně neopomíjejte variantu LED osvětlení. Ačkoliv se LED technologie stále zdokonaluje, tak dnes je již na velmi vysoké úrovni. Dnešní možnosti nám poskytují velmi rozsáhlé použití LED svítidel v podstatě do každé obytné místnosti v rodinném domku či bytě. LED svítidla dosahují výborných světelných vlastností, za minimální spotřebu elektrické energie. Navíc díky velikosti jednotlivých diod se s nimi dá doslova čarovat, co se týká rozměrů a tvarů.

Při volbě námi vyráběných LED svítidel si můžete sami určit rozměry požadovaného svítidla, barvu světla a podobně. LED svítidla do interiéru řešíme vždy na míru, dle přání zákazníka. Ať již máte požadavek na LED osvětlení nad zrcadlo, intimní LED osvětlení do podhledů, centrální LED svítidlo do interiérů, vždy se zákazníkem najdeme nejhodnější variantu. Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci s předními světovými výrobci svítidel, dokážeme zákazníkovi nabídnout opravdu kompletní servis v oblasti svítidel od návrhu osvětlení až po odbornou montáž.

Světla do dílenských prostorů

Při výběru osvětlení do dílenských prostor se obvykle před moderním designem dává přednost praktičnosti svítidel.  

Venkovní osvětlení

nahoru