Realizace LED


Vodafone - Praha, centrála

Nasvícení centrály Vodafone v Praze.

Osvětlení parkurového výběhu

Lineární svítidlo s optikou 30° . Místo nasvícení ze stožárů je použito lineární svítidlo umístěné nízko nad zemí. Výrazně levnější řešení a není zapotřebí sloupů, které neobstály z estetických důvodů. Horší rovnoměrnost nasvícení není v tomto případě tolik podstatná.

LED osvětlení velké skladové haly

Při nasvícení velkých skladových prostor bylo použito svítidlo vlastní výroby 3LED line. Díky použití výkonných LED pásků a speciálních lineárních optik jsme dosáhli dokonalého a rovnoměrného nasvícení všech regálů a uliček.

LED osvětlení zasedací místnosti

Na osvětlení zasedací místnosti jsme použili osvědčené LED podhledové panely 600 x 600 mm.

LED osvětlení chodby a schodiště

Při osvětlení chodby a schodiště jsme použili podhledové LED panely 600 x 600mm. Designový doplněk je zhotoven ve spolupráci s architektem ze dřevovláknitých MDF desek, do kterých jsou laserem vyřezány designové prvky podsvícené LED panýlkma vlastní výroby. Lineární stropní svítidla jsou LED svítidla SNR vlastní výroby s volitelnou barvou (teplotou) světla.

LED osvětlení kanceláře

Na osvětlení této kanceláře jsme dle požadavku klienta zkonstruovali tříramenné designové LED svítidlo nad kulatý stůl. Hlavní výhodou tohoto svítidla je možnost přímo-nepřímého svícení ( svítidlo svítí dolů i nahoru), s možnosti stmívání a změny teploty chromatičnosti pomocí dálkového ovladače. Lineální LED svítidlo nad jednacím stolem s projekcí je rovněž vyrobené jako přímo-nepřímé s možností regulace osvětlení.

RGB osvětlení lávky pro pěší v Trutnově

Zvýraznění architektonického prvku mostní konstrukce. Tak znělo přání zákazníka. Do původní mostní konstrukce bylo vmontováno madlo v provedení "antivandal", do kterého jsme zabudovali RGB LED pásek. Nastavit lze prolínající se barvy, nebo zvolit jakoukoliv barvu LED pro stálé svícení.

Přezbrojení výbojkových svítidel na LED v hotelu The Grand Mark v Praze

Při realizaci zakázky na LED nasvícení hotelu jsme zachovali stávající svítidla, u kterých jsme nahradili původní výbojky výkonnými LED moduly. Nebylo tak nutné investovat velmi vysoké částky do nového osvětlení. Tímto přezbrojením zákazník dosáhl vyšší intenzity osvětlení při zhruba polovičních nákladech za energii.

Realizace osvětlení rodinného domu v retro stylu

Přání zákazníka bylo vymyslet svítidla do rodinného domku v lehkém retro stylu. Nad jídelním stolem a v kuchyni je svítidlo s čirými skleněnmi stínidly, ve kterých nádherně vyniknou LED retro žárovky. Svítidla jsou instalované v profilu naší výroby. Kuchyňskou linku ze stropu kopíruje LED profil s instalovaným vysokosvítivým LED páskem, čímž je dosaženo rovnoměrného nasvícení pracovní plochy linky. V podkrovních místnostech jsme zvolili retro LED svítidla naší výroby s vestavěnými LED chipy. Tato svítidla vyrábíme s volitelným příkonem v černé a bílé barvě.

Osvětlení kadeřnického salonu

Původní sklepní prostor předělaný na moderní kadeřnický salon. Kadeřnictví je nasvícené svítidly SNR - přímo/nepříné. Ve svítidlech jsme použili výkonné LED pásky 112NW s velmi vysokým CRI95 ( index podání barev ), z důvodu dobré práce s vlasovými barvami. Byla to zároveň i jedna z podmínek pro optimální nasvícení studia bez přítomnosti denního světla.

LED pásky integrované do zdi a stropu

LED pásky integrované do sádrokartonového stropu a zdi. Působí velmi moderně a vkusně. Možné použití LED pásků od hřejivě teplé barvy po studenou bílou. Samozřejmostí je i možnost stmívání.

nahoru